Гарантійне і сервісне обслуговування

Повноцінний сервіс є необхідною умовою для успішної реалізації будь-якого проекту. Ми не ділимо проекти на великі і маленькі, а до кожного з них ставимося з повним розумінням. Будь-яка одиниця устаткування є необхідною в технологічній лінії приготування і розливу напою, і її вихід з ладу призводить до проблем на всій лінії.

Основні групи послуг, які надає наша компанія

 • Проектування ліній і виробництв «під ключ». Цей вид робіт виконується при масштабної (повної) модернізації існуючого виробництва або при запуску нового підприємства розливу напоїв. Проектування виконання з урахуванням технологічної схеми виробництва напою, поставлених цілей і бюджету. Детальніше читайте на сторінці «Інжиніринг».
 • Модернізація обладнання приготування і розливу напоїв. Досить поширена ситуація, коли устаткування швидше старіє морально, ніж фізично, тобто не відповідає сучасним вимогам виробництва. Як правило, вивчається два варіанти вирішення питання: модернізація окремих блоків в машинах (наприклад, заміна турелі розливу) або повна заміна окремих одиниць обладнання. Залежно від подальшого використання має обладнання, ступеня його зносу, технологічного процесу, наші фахівці підготують свої рекомендації.
 • Пусконалагоджувальні роботи і сервісне обслуговування. Включає в себе широкий перелік робіт: пуско-налагоджувальні роботи нового обладнання, планові технічні обслуговування і ремонти обладнання. А також: переклад документації, навчання персоналу, консультативну підтримку.
 • Поставка запасних частин. Будучи офіційним представником компаній «Della Toffola» (обладнання для первинного виноробства та приготування напоїв, фільтраційним устаткуванням, ємності та ін.), «AVE» (повні лінії розливу, окремі машини для розливу напоїв), «Батьківщина Хасково» (ємнісне обладнання), ми поставляє запасні частини до обладнання цих виробників. Всі запасні частини оригінальні, при необхідності можливий виїзд наладчика для їх заміни і настройки обладнання. Також можлива поставка запасних частин до обладнання інших європейських виробників.
 • Поставка комплектів переналагодження для ліній розливу. Для роботи з новим типорозміром пляшки, етикетки, укупорочной пробки поставляємо комплекти переналагодження або переоснащення.
 • Сертифікація обладнання. Наші клієнти отримують до кожної одиниці обладнання сертифікат відповідності.

Хочемо ще раз наголосити, що поставка, запуск і експлуатація складного технологічного обладнання неможлива без повного комплексу допоміжних послуг. Компанія «Пінта» супроводжує своїх клієнтів на всіх етапах, від поставки обладнання до післягарантійного обслуговування.

  Задати питання

   Задати питання