Rodina-Haskovo

Rodina-Haskovo

logo-rodina-haskovo«Батьківщина Хасково» – компанія з Болгарії, яка понад півстоліття спеціалізується на виробництві ємнісного обладнання, перш за все для виноробства. Також, ємності з нержавіючої сталі можуть використовуватися для зберігання різних типів рідин в харчовій та хімічній промисловості.

Відзначимо, «Rodina-Haskovo» – це не просто постачальник стандартного устаткування. За десятиліття роботи компанія зробила індивідуальний підхід до клієнта своїм правилом. Виробництво вина – один з небагатьох процесів на нашій планеті, який у кожного виробника індивідуальний. Всі операції, від проектування і виготовлення, до монтажу і пусконалагоджувальних робіт, виконуються тільки після аналізу вирощуваних сортів винограду, методики збору винограду і особливостей самого підприємства. І як результат – обладнання від «Батьківщина Хасково» використовується при виробництві вина в кожній європейській виноробної країні. Як кажуть на самому підприємстві «над виконаними нами проектами – від Камчатки до Чилі ніколи не заходить сонце».

 

Устаткування, вироблене компанією «Батьківщина Хасково»

Підприємство виробляє широкий перелік обладнання:

  • Устаткування місткості. Устаткування ферментації і винификации. Наприклад, компанія пропонує вініфікатори різної конструкції: з зрошуваною шапкою, зануреної в сусло, періодично руйнується мешалками спеціальних конструкцій, перемішуємо за рахунок обертання горизонтального ротаційного барабана і т.д. Ферментаторів різних типів для червоних вин випускається більше 10 моделей.
  • Приймання та переміщення винограду, мезги і сусла: прийомні бункери, стрічкові і шнекові транспортери.
  • Теплообмінники.
  • Спеціальне обладнання на замовлення. Наприклад: складні ємності високого тиску і великого обсягу, досвідчені моделі ферментаторів малого обсягу для відпрацювання процесу ферментації червоного вина безпосередньо на підприємстві замовника.

 

Чим же «Батьківщина Хасково» заслужив високу популярність у виноробів світу?

Два основних критерії, за які підприємство вибирає обладнання, – це якість і вартість. Виробник «Батьківщина Хасково» пропонує клієнтам одне з кращих співвідношень «ціна / якість» обладнання. При цьому якість обладнання задовольняє європейськими стандартами.

Другий момент. Компанія, контактуючи з багатьма виробника вина, постійно удосконалює моделі обладнання. Також, при необхідності, фахівці компанії допоможуть з вибором режиму ферментації і винификации.

Два слова про якість продукції. Виробництво сертифіковане за стандартом менеджменту якості ISO 9001: 2000. Також, обладнання компанії отримало 12 призів на міжнародних технологічних виставка, в тому числі авторитетні нагороди Golden Lion і World Quality Commitment.

 

Історія «Rodina-Haskovo»

Підприємство «Rodina-Haskovo JSC» було засновано в 1947, за часів соціалістичної Болгарії. Навіть в ті роки Болгарія вважалася «сильним» виробником ємностей. Відзначимо, що під грамотним менеджментом, підприємство розвивалося і постійно покращувало якість і технологію виробництва. Після розпаду СРСР, підприємство в числі небагатьох, змогло перебудувати свою роботу під вимоги сучасного ринку, підвищити якість у відповідність до вимог ЄС.

 

Сьогодні основний вид діяльності компанії – проектування та виробництво обладнання для харчової промисловості. Виробничий арсенал болгарського виробника включає високоточне металообробне обладнання – штампувальні преса, отбортовочні машини, зварювальні роботи. Все це дозволяє випускати як готові ємності, так і заготовки для подальшого монтажу ємнісного обладнання великого обсягу на території замовника. Гордість Rodina-Haskovo JSC – технологія монтажу на майданчику замовника так званих «суперов», найбільші з яких обсягом до 400м3 були встановлені на винзаводі «Вінпром Карнобат» в Болгарії.

social position

Задати питання

Задати питання