Про компанію

Компанія Пінта

Компанія «Пінта» пропонує рішення в області розливу напоїв і рідких продуктів в будь-який тип упаковки. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором ряду європейських компаній.

 • емкость для хранения вина«DELLA TOFFOLA». Відома італійська компанія, виробляє обладнання для фільтрації, первинного виноробства, ємності різних типів. Відзначимо, що ця компанія є одним з лідерів галузі, їй належать кілька десятків патентів на винаходи в галузі обладнання для фільтрації.
 • «AVE». Також італійська компанія, входить до групи «Della Toffola Group». З 1964 року компанія проектує і випускає: повні лінії розливу, обладнання для розливу напоїв в ПЕТ, скляну пляшку, різне допоміжне обладнання.
 • «БАТЬКІВЩИНА Хасково». Компанія з Болгарії, яка добре зарекомендувала себе на ринку Європи і країн СНД. Виробляє: ємнісне обладнання: ферментатори, ємності для зберігання вина, а також інші види ємностей.
 • «MINI BREWERY SYSTEM». Чеська компанія, пропонує обладнання для виробництва та розливу пива в кег, а також міні-пивоварні для ресторанів і кафе.
 • … інші європейські компанії, які виробляють якісне та надійне обладнання для харчової промисловості.

Хочемо зазначити важливий момент, який деякі клієнти часто не беруть до виду

На ринку обладнання є лідери, а є «звичайні» компанії. Купуючи обладнання у лідера, ви отримуєте не тільки якісне обладнання, а сучасні технології виробництва і розливу напоїв. Саме технології є перевагою в сучасному світі високої конкуренції і дозволяють: випускати якіснішу продукцію, знизити собівартість продукції, автоматизувати роботу і вирішити безліч інших завдань.

На додаток до постачання обладнання, ми надаємо повний комплекс робіт, які необхідні для успішного завершення кожного проекту:

 • доставку, митне оформлення, сертифікацію обладнання;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • навчання персоналу підприємства, переклад документації;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Більш докладно зупинимося на роботі нашої компанії

Кожна компанія, в залежності від обсягу виробництва і асортименту продукції, що випускається, пред’являє до проекту «свої» вимоги. Наприклад …

 • Великої компанії необхідна комплексна поставка обладнання, яке буде узгоджено між собою, мати необхідний запас продуктивності, легко піддаватися модернізації. У зв’язку з високою продуктивністю на перше місце виходять такі вимоги як: висока надійність обладнання, мінімальне споживання електроенергії, води, пара, якісне сервісне обслуговування. Завдяки досвіду проектування і постачання «заводів під ключ» в нашій компанії накопичений великий досвід для вирішення найрізноманітніших завдань.
 • «Малий виробник» пред’являє інші вимоги до компанії-постачальника обладнання: йому необхідно оптимакизельгуровый фильтр для фильтрации винальне поєднання «ціна / якість», обладнання малої потужності, часто обладнання з мінімальною автоматизацією, швидке реагування в постачанні запасних частин.

Ми здатні задовольнити вимогам найрізноманітніших клієнтів. Наш досвід дозволяє кожному з клієнтів запропонувати грамотне рішення, яке найкращим чином підходить саме вашому виробництву. Наша компанія зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві. Це дозволяє через кілька років спільної роботи добре знати виробництво наших клієнтів, багато питань вирішуються, як то кажуть, «з ходу».

Якщо у вас, є питання про обладнання і технології для виробництва та розливу вина, горілки, води, соків, пива, квасу і інших напоїв, ми з готовністю на них відповімо.

  Задати питання

   Задати питання