Новинки від AVE на SIMEI-2011

Новинки від AVE на SIMEI-2011

ave-uniblock-iso-40-50-8

«AVE Technogies» на виставці представить такі моделі обладнання.

Уніблок ISO 40/50/8

Модель має попередній відведення і автовирівнювання. Ергономічна база, представник нового покоління наших технологій.
Застосування: тихое и игристое вино, пиво и газированные безалкогольные напитки.

Evo – нова изобарического система

AVE однією з перших запропонувала машини об’ємного изобарического розливу з електронним управлінням. Evo – нова сучасна система изобарического розливу газованих або негазованих напоїв в скляну тару.

ave-evo-isobaricСистема Evo заснована на гібридних клапанах, які поєднують у собі міцність і механічну надійність традиційних изобарических клапанів з гнучкістю і точністю електронного управління за допомогою вбудованого комп’ютера.

Це нове рішення пропонує кілька суттєвих переваг: від значного зниження витрати газу до більш гнучкого використання машини за рахунок вбудованої електроніки, яка дозволяє оператору швидко здійснювати всі необхідні настройки прямо на сенсорному екрані. Є можливість легко зберігати всі індивідуальні настройки на основі комбінацій продукт / пляшка. Синхронізація дій і алгоритми, які використовуються для циклів герметизації і розгерметизації, можуть бути легко змінені в будь-який час.

Система Evo дає можливість підвищити продуктивність шляхом регулювання часу газування і дегазації для пляшок навіть після того, як виробничий процес почався; а також за рахунок регулювання часу спуску повітря відповідно до вимог до продукту і пляшці, для того щоб скоротити обсяг поглиненого кисню. Точність рівня наповнення пляшки також значно поліпшена, навіть для сільнопенящіхся напоїв.

ave-uniblock-eno-16-16-1-1-rЩо не менш важливо, забезпечений високий рівень гігієни за рахунок зменшення необхідності втручання оператора всередину машини під час виробничого циклу.

Уніблок ENO 16/16/1-1 R

Машина виконує три операції: ополіскування пляшки, розлив і закупорювання.
Застосування: спиртні напої і вино, коркова пробка і алюмінієві ковпачки.

Машина для розливу напоїв ISO

Має 16 клапанів з попередніми відведенням і Автовирівнювання.
Застосування: тихе і ігристе вино, пиво.

Униблок модели ELITE

ave-uniblock-elite-12000Продуктивність 12 000 пляшок / год, представник п’ятого покоління.
Застосування: молоко, вода, сік.
Ми були б раді зустріти Вас і показати Вам це обладнання.

social position

Задати питання

Задати питання