Інжиніринг – проектування складних проектів

Інжиніринг – проектування складних проектів

«Інжініріг» – досить широкий термін. Послуги інжинірингу, які пропонує наша компанія, включають в себе: вивчення підприємства клієнта, консультації у виборі технологічного рішення і обладнання, і як результат – підготовку пропозиції. Послуги інжинірингу необхідні, коли підприємство закуповує кілька одиниць обладнання, лінію розливу, проводить модернізацію виробництва або «запускає» нове підприємство.

Можливість надання послуг інжинірингу кращим чином характеризує постачальника обладнання для виробництва та розливу напоїв. Якщо постачальник готовий надати такі послуги, це означає, що він працює з поставляється обладнанням не перший рік, і здатний вирішувати складні завдання.

Зупинимося детальніше на кожному з видів робіт

Інжиніринг і Технологія

Майже кожне підприємство використовує свої «родзинки» при виробництві напоїв. І природно, хоче зберегти їх при модернізації обладнання. Нове обладнання повинно гармонійно «вписатися» в існуючу технологію виробництва. Ми складаємо перелік вимог клієнта і пропонуємо оптимальне рішення. Для нових виробництв ми готові запропонувати запуск підприємств і цехів «під ключ». Залежно від бюджету, виду напою і побажань замовника ми готуємо пропозицію і погоджуємо його.

Для нових виробництв, які тільки організовуються, ця частина послуг є більш простий, але не менш важливою. Від правильного технологічного рішення залежить собівартість готової продукції, її якість, можливість модернізації і безліч інших чинників.

Інжиніринг і Обладнання

При виборі обладнання існує безліч нюансів. При цьому досить часто, зустрічається ситуація, коли у кожного замовника є свій набір вимог, наприклад: запас продуктивності «на майбутнє», можливість легкої модернізації устаткування, мінімальний бюджет, … – список можна продовжувати довго. В кожному випадку необхідно виконати грамотний підбір обладнання, підказати клієнтові сильні і слабкі сторони кожного з варіантів.

Інжиніринг і допоміжні заходи

До інжинірингу також можна віднести і ряд допоміжних, але не менш важливих заходів, таких як: підготовка проектної документації, схеми розміщення обладнання в цеху, підготовка графіка доставки обладнання та інші заходи. Всі ці заходи дозволяють знизити вартість пуско-налагоджувальних робіт та провести їх за більш короткий період.

Компанія «Пінта» здатна надати своїм клієнтам, як кажуть, комплекс послуг «з одних рук». Це гарантує успішний запуск і роботу всієї технологічної лінії. Якщо вам необхідні інжинірингові послуги в області виробництва напоїв (вина, горілки, води, пива, квасу, соку і ін.), Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас чином. Ми відповімо на всі ваші запитання.

    Задати питання

      Задати питання