Фільтр з керамічними мембранами для MOËT & CHANDON в провінції Шампань

Завод в Монт-Егю, комуна Уари (Шампань)

У початку 2014 року DELLA TOFFOLA-Франція за підтримки технічних фахівців DELLA TOFFOLA завершила установку комплексної системи тангенциальной фільтрації з керамічними мембранами, вбудованим теплообмінником і СИП-мийкою для MOËT & CHANDON в Монт-Егю провінції Шампань.

DELLA TOFFOLA Group надзвичайно пишається цією системою фільтрації, яка була виготовлена ​​за індивідуальним замовленням MOЛT & CHANDON. Вона була побудована і попередньо зібрана на заводі, а потім встановлена ​​на виробничій лінії в Монт-Егю.

Продуктивність тангенциальной фільтрації становить 20 000 літрів на годину для тихих вин при температурі мінус 4 ° C. Керамічна фільтруюча поверхню в цій системі займає загальну площу близько 500 м2.

Двоступеневий теплообмінник дозволяє використовувати холодну фільтроване вино для охолодження залишилося після фільтрації вина, досягаючи коефіцієнта корисної дії близько 85%.

Вся система становить частину стратегії проектування, спрямованої на екологічну безпеку та енергозбереження.

З цієї точки зору система очищення СИП використовує холодну воду, гарячу воду, каустичну соду і лимонну кислоту і автоматично регулюється для оптимізації споживання води, яке становить всього 0,2% від фильтруемого обсягу.

Тангенциальна фільтрація

Вся система управляється за допомогою ПЛК, підключеного до комп’ютерної системи MOЛT & CHANDON, для забезпечення відповідності точної методології компанії, спрямованої на якість фільтрації, екологічну сумісність та простежуваності.

В даний час це найбільша система, встановлена у Франції компанією DELLA TOFFOLA.

social position

Задати питання

Задати питання