Конструктивні особливості бідонів

Внутрішня поверхня бідонів з нержавіючої сталі відполірована і має дзеркальну поверхню. Як результат – такий бідон легко піддається мийці, повністю виключені відкладення в шорсткостях металу. Термін якісного використання такого бідона багаторазово зростає в порівнянні з алюмінієвими бідонами.

Кришка бідона

Кришка щільно прилягає до горловини бідона і повністю виключає протікання. Цьому сприяє спеціальне ущільнення з харчової гуми. Ущільнення стійко до високої температури і впливу агресивних середовищ, таких як спирт і міцний алкоголь. Кришки на бідонах будь-якого обсягу взаємозамінні, що зручно при експлуатації різних моделей бідонів.

Крышка для бидона

Відкриття та закриття бідона

У конструкції бідона використовується механізм, який забезпечує щільне закриття бідона і запобігає його випадкове відкривання під час транспортування або зберігання.

Закриття бідона
Закриття бідона виконується в зворотному порядку. Кришка встановлюється на бідон поруч з блокуючим механізмом. При підйомі ручки бідона, механізм притиску рухається по направляючої, який при досягненні крайнього положення повністю блокує кришку. Також в даній конструкції передбачений стопор, який повністю виключає випадкове відкриття бідона.

Механизм открытия и закрытия бидона

Відкриття бідона
Відкриття бідона відбувається шляхом натискання на ручку бідона. В результаті ручка, працюючи як важіль, переміщує механізм притиску по направляючої. Після того як ручка бідона повністю відтиснуті, механізм затиску кришки відщіпає. Далі кришка вільно піднімається за ручку.

Механизм открытия и закрытия бидона

Бідони великих обсягів залишаються в дух виконаннях – з краном і без крана. Використання крана зручно при реалізації рідкої продукції з бідона.

Бидон с краном

Ручки на бідонах об’ємом 25 … 50 літрів

Для більш зручного переміщення бідонів, одним або двома людьми, моделі бідонів від 25 до 50 літрів оснащуються ручками. У місці контакту з рукою, ручка має спеціальний загин, який виключає перетискання руки і неприємні відчуття.

Ручки на бидонах

Недоліки алюмінію

Ще раз хотілося б відзначити, традиційно підприємства, фермерські господарства та приватні особи звикли використовувати алюмінієві бідони – за часів СРСР бідони з нержавіючої сталі виробники в дуже обмеженій кількості. Сьогодні бідони з алюмінію не можуть забезпечити підвищені гігієнічні вимоги, тому що алюміній – хімічно активний метал, який взаємодіє з збереженим в бідоні продуктом. Другий недолік алюмінію – це м’який метал, часто при митті внутрішньої поверхні бідона використовуються механічні засоби, які залишають на ній подряпини. Як результат – в таких мікро-подряпинах залишаються залишки продукту, які знижують термін зберігання нової партії товару.

    Задати питання

      Задати питання