Бідони

Бідони з нержавіючої сталі
Доставка і оплата

Компанія «Пінта» доставить бідони з нержавіючої сталі на 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50 по місту Києву, а також в усі регіони України.

Також можливий самовивіз замовленого товару.

Ми приймаємо оплату в готівковій та безготівковій формі, а також післяплатою після отримання товару.

Поставляються компанією «Пінта» бідони, об’ємом від 5 до 50 літрів, зроблені з нержавіючої сталі. Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь AISI 304.

Де використовуються бідони?

Бідони з нержавіючої сталі німецької якості виробництва Thyssen-Krupp і надійними замками використовуються, переважно, в харчовій промисловості і сільському господарстві, а так само фармацевтичної, хімічної промисловості.

Ці ємності, які фахівці також називають флягами, застосовують для зберігання і перевезення харчових продуктів і рідин, медичних субстанцій. Часто можна бачити назви “молочний бідон” або “харчової бідон”: мова йде про аналогічні ємностях – бідонах з нержавіючої сталі </ b>.

Завдяки високій якості і надійності цих ємностей, в них можуть перевозитися будь-які речовини, які контактують з нержавіючої сталлю без втрати своїх властивостей.
Бідони з нержавійки </ b> дуже зручні в домашньому господарстві. На приватних подвір’ях їх використовують для зберігання і перевезення води, молока, вина, різного роду настоянок.
Крім того, в таких ємностях можна транспортувати невеликі обсяги продукції на продаж.


Конструктивні параметри бідонів з нержавіючої сталі

Бідони виконані зі сталі марки AISI 304, з товщиною стінки 0,8 мм і діаметром горловини в 15 сантиметрів.
Спеціальний механізм виключає можливість довільного відкривання кришки бідона.
Усередині бідон має поліровану поверхню. Вона відмінно миється і дозволяє підтримувати достатній рівень чистоти завдяки відсутності дрібних нерівностей і «раковин», в яких можуть залишатися псуються залишки продуктів

ДОСТАВКА

Ви можете придбати бідони з нержавіючої сталі в Києві. Доставка по Україні здійснюється за допомогою спеціалізованих кур’єрських служб “Нова Пошта”, “Делівері», «Інтайм» з оплатою доставки за рахунок покупця при отриманні товару.

    Задати питання

      Задати питання