Бентоніт? Будь ласка!

Фільтрація вина після стабілізації бентонітом.

Della Toffola виробляє тангенціальні фільтри (cross-flow, крос-флоу) з керамічними мембранами більше 15 років. Тангенціальні фільтри Della Toffola використовуються для фільтрації вина і побічних продуктів виноробства, навіть тих, у яких міститься великий відсоток домішок. Згодом вибір керамічних мембран замість органічних довів свої переваги, не тільки завдяки їх надзвичайну міцність (термін їх служби як мінімум в п’ять разів вище, ніж у органічних мембран), але і завдяки
якості відфільтрованого вина.

Тангенциальна фільтрація

Було доведено, що тангенціальні фільтри Della Toffola можуть фільтрувати навіть вина, що містять освітлюючі речовини, як наприклад, бентоніт (широко використовуваний у виноробній галузі), і при цьому швидкість потоку не зменшується.

Вісім років компанія Quargentan в Вероні використовує фільтри Della Toffola, дійсно отримуючи відмінні результати. Зокрема, досвід використання тангенціального фільтру CFKA, з площею фільтрації 400 м² і мембранами з пористістю 0,2 мкм, показав, що швидкість потоку фільтрату залишається незмінною, а органолептичні властивості кінцевого продукту залишаються незмінними. 

Зокрема, цей клієнт додає в вино відповідні освітлюючі і / або стабілізуючі речовини (з використанням змінного кількості різних типів бентоніту, в діапазоні від 30 до 60 г / гл), а потім переходить до тангенциальной фільтрації, іноді навіть негайно, не чекаючи осадження зважених твердих частинок. Фільтр безперервно працює під час циклу, який зазвичай триває тиждень, без проміжних процедур промивання; фільтр миється тільки після того, як відфільтровано 10000 гл вина. Цей же клієнт підтвердив, що вже 8 років тангенціальний фільтр Della Toffola як і раніше працює чисто, без ознак закупорки і не потребує заміни мембран, а годинна продуктивність фільтра завжди однакова.

Тепер можна з упевненістю сказати, що тангенціальні фільтри Della Toffola можуть гарантувати ефективний процес, і що додавання бентоніту в фільтрується продукт не викликає уповільнення робочого циклу або зниження швидкості потоку фільтрату.

social position

Задати питання

Задати питання