AVE Technologies

AVE Technologies

logo-ave«AVE Technologies» – італійська компанія, один з лідерів у виробництві обладнання для розливу напоїв. Компанія поставляє як повні заводи по виробництву напоїв «під ключ», повнокомплектні лінії розливу так і окремі позиції обладнання. За більш ніж півстолітню історію компанія накопичила багатий досвід у проектуванні машин. Сьогодні компанія поставляє обладнання для харчової (найбільшу популярність компанія придбала серед молочників і виноробів), хімічної та фармацевтичної промисловості. Деякі винаходи компанії підтверджені патентами.

Обладнання, вироблене «AVE Technologies»

Компанія на власній виробничій базі випускає все необхідне обладнання для розливу напоїв. Перелічимо основні позиції.

Автоматичні лінії розливу напоїв
«Ave Industries» проектує і виготовляє повні лінії розливу в скляну і ПЕТ пляшки. Залежно від типу напою і його характеристик, виду упаковки, продуктивності і побажань замовника, фахівці компанії виконують підготовку проекту.

Видувні машини
Машини повністю автоматизовані, випускаються в різних варіантах, продуктивністю від 3.000 до 90.000 пляшок на годину. Популярна наступна функція: продування стерильним повітрям або газом, що дозволяє уникнути використання води для ополіскування ПЕТ пляшок, призначених для розливу масла або інших продуктів, чутливих до води.

Мийні машини
Повністю автоматизовані машини, продуктивністю від 3.000 до 90.000 пляшок на годину. Виконують операції з миття пляшок водою або дезинфікуючим засобом, а потім продувки стерильним повітрям або газом для видалення залишків рідини.

Ополіскувачі
Повністю автоматизовані машини, продуктивності до 90.000 пляшок / год. Можуть виконувати наступні операції: ополіскування гарячою чи холодною водою, що розливається продуктом з використанням системи рециркуляції.

Стерилізатори
Машини виготовляються в різних варіантах, продуктивністю від 3.000 до 90.000 пляшок на годину. Виконують внутрішню і / або зовнішню стерилізацію пляшок шляхом введення дезінфікуючих засобів, таких як надуксусная кислота, перекис, йод та інші.

Системи розливу
«AVE Technologies» пропонує обладнання для розливу з різним принципом дії

 • Електронна система розливу EFS. Це система розливу дозволяє уникнути контакту між пляшкою і інжектором. Використовується електронний дозатор, принцип дії якого заснований на провідності продукту і принципі електричного резонансу. Ця система розливу забезпечує наступні переваги: ​​продукт надходить з бака подачі в контейнер тільки через одну трубку, без крапок повного гальмування рідини; під час стадії розливу інжектори не контактують з контейнером; під час стадії розливу повітря всередині контейнера не контактує з продуктом всередині бака подачі; висока точність розливу. Ця система найбільш часто використовується для асептичного розливу продукту.
 • Електронна система з протитиском ISO EFS. Ця технологія – наступний крок у розвитку традиційної системи розливу з протитиском. Вона забезпечує наступне: розлив газованих продуктів при температурі 20 … 25 ° C; збільшення швидкості розливу на 20%; точне і безперервне дозування; можливість розливу продуктів з м’якоттю або без; скорочення часу обслуговування.
 • Гарячий розлив FHP / Холодний розлив FCP. Розлив здійснюється самопливом. Система призначена для роботи з продуктами, які мають температуру до 90 ° C.
 • Вакуумний розлив: система розливу оснащена вакуумним пневматичним насосом, що створює знижений тиск усередині контейнера. Розлив може здійснюватися тільки після фази зниженого тиску. Після досягнення заданого рівня надлишковий продукт збирається в баку регенерації, а потім знову може бути направлений в технологічну систему перед заповненням.
 • Розлив противодавлением: система призначена для розливу газованих рідин при холодній погоді або температурі навколишнього середовища. Видатковий бак може витримувати тиск 6 бар.
 • Об’ємний розлив: система оснащена комплектом поршневих дозаторів попереднього дозування, які «забирають» продукт з витратного бака, розташованого в центрі розливного пристрою, а потім дозують його в контейнер. Завдяки цьому принципу забезпечується дуже висока точність розливу.
 • Гравітаційний розлив: розлив здійснюється просто за рахунок того, що продукт під силою власної ваги наливається в пляшку.
 • Гравітаційний розлив під тиском: у цій системі всередині витратного бака створюється постійний тиск з використанням стерильного повітря або інертного газу. Таким чином, тиск, що створюється всередині бака, полегшує наповнення пляшки.

Укупорювальні машини
Компанія «AVE» проектує і виготовляє обладнання для закупорювання пляшки різними типами ковпачків. наприклад:

 • Закупорювання гвинтовими ковпачками. Машини для закупорювання гвинтовими ковпачками виготовляються в двох варіантах: «PPV» – для пластикових гвинтових ковпачків з системою захоплення, підйому і переміщення «pick and place», і «VA» – для алюмінієвих гвинтових ковпачків з системою прямого захоплення «direct pick».
 • Закупорювання щільно надягаються ковпачками. Ковпачки захоплюються за допомогою системи прямого захоплення або системи захоплення, підйому і переміщення. У разі відсутності контейнера, головка не випускає ковпачок.
 • Коркові пробки. Захвати виконані із загартованої і полірованої нержавіючої сталі і характеризуються рівномірним і безшумним функціонуванням для запобігання зносу пробки.
 • Закупорювання кроненпробкою. Закупорювання здійснюється тиском конічної головки, ущільнюючої ковпачок на пляшці. У разі відсутності пляшки, головка не випускає ковпачок.

Машини етикетировочні
Поставляємо широкий перелік етикетувальних машин, які здатні реалізувати будь-яке завдання з наклеювання етикетки на пляшку або інший тип тари.

 • Лінійні етикетировочні машини: призначені для наклеювання етикеток холодним клеєм або самоклеючих етикеток зі швидкістю до 6.000 пляшок на годину. Можуть використовуватися часткові або кругові етикетки тільки для циліндричних ПЕТ і скляних пляшок.
 • Ротаційні етикетировочні машини з використанням холодного клею: призначені для наклеювання етикеток холодним клеєм, можуть використовуватися корпусні етикетки, контретикетки, штампи, кругові кольеретки, державні друку і т.д. для циліндричних або фігурних ПЕТ і скляних пляшок.
 • Ротаційні етикетировочні машини з використанням термоклею: призначені для наклеювання етикеток термоклеем. Можуть використовуватися тільки кругові паперові або поліпропіленові нарізані етикетки для циліндричних або фігурних ПЕТ і скляних пляшок.
 • Ротаційні етикетировочні машини з використанням самоклеючих етикеток: призначені для наклеювання корпусних етикеток, контретикеток, штампів і етикеток, що кольєреток для циліндричних або фігурних ПЕТ і скляних пляшок.
 • Комбіновані етикетировочні машини: призначені для наклеювання на одній і тій же машині різних видів етикеток (наприклад, самоклеящаяся + холодний клей, термоклей + холодний клей, термоклей + самоклеящаяся).

Машини для упаковки
«Ave Industries» виробляє:

 • Автоматичні машини для формування картонних коробок: американського типу шляхом склеювання нижніх стулок термоклеем.
 • Машини для пакування в термоусадочну плівку: лінії для пакування в термоусадочну плівку різних виконань.
 • Автоматичні розвантажувачі / укладальник вантажів на піддони: автоматичні або напівавтоматичні.

Устаткування для приготування напоїв та допоміжне обладнання
Постачаємо обладнання, необхідне для приготування напоїв.

 • Сатуратори (карбонізатори), премікси: з регульованим робочим тиском, продуктивністю – від 2.000 до 80.000 л / год.
 • Озонатори, системи водопідготовки
 • Ємності, баки
 • Системи мийки / стерилізації: централізовані автоматичні або напівавтоматичні системи безрозбірного миття / стерилізації для виконання повного очищення труб, по яких подається продукт. Вони випускаються в двох варіантах або з двома стадіями (кислота-сода / кислота-сода-вода).
 • Системи конвеєрів: для переміщення пляшок, банок, пакетів, картонних ящиків і т.д. для з’єднання різних машин лінії розливу.

Інновації в обладнанні «AVE Technologies»

Всі операції в обладнанні розливу управляються за допомогою складного програмного забезпечення системи електронного управління. В результаті – відбувається ефективне управління кожною фазою, значно підвищується продуктивність і забезпечується велику гнучкість, в порівнянні з традиційними системами.

Наприклад, гравітаційний або вакуумний методи розливу напою можуть здатися традиційними, насправді ж, системи «AVE» засновані на інноваційних методах для досягнення максимальної точності результатів, високої продуктивності, полегшення дезінфекції, експлуатації та технічного обслуговування, а також високої надійності. У лініях розливу вина і чутливих продуктів особлива увага приділяється зниженню обсягу поглиненого кисню під час розливу.

Історія «AVE Technologies»

Компанія «AVE» була заснована в 1964 році. Перші моделі обладнання по розливу були виготовлені для виноробної галузі Італії. Завдяки новаторським ідеям, обладнання компанії швидко завойовувало популярність, і з 1970 року компанія поставляє повні заводи по розливу газованої води в країни Близького Сходу і Північної Африки. У 1980-х роках компанія стала міжнародною, відкриті філії за кордоном, найбільшим з яких став філія в Великобританії.

У період 1990-х років «AVE Technologies» активно впроваджує електронне урядування в обладнання. Це новаторство відразу ж почало користуватися успіхом на ринку. В цей же час компанія приділила особливу увагу проектування систем асептичного розливу.

З 2010 року «AVE» увійшла до складу «Della Toffola Group», однієї з найбільших груп в світі з розробки та виробництва обладнання для приготування напоїв.

Сьогодні «AVE Technologies» – динамічно розвиваюча компанія, яка управляє кожним етапом проекту, активно взаємодіючи з клієнтами, вислуховуючи і розуміючи їх потреби. Компанія придбала досвід, намагаючись задовольнити потреби кожного клієнта, надати відмінний сервіс скрізь і в будь-якій ситуації.

social position

Задати питання

Задати питання