Проектування і запуск нових заводів «під ключ», модернізація ліній розливу, поставки обладнання для виноробів і т.д.

Рекомендовані товари

Новинки

Компания «Пинта»

«Пінта» – компанія, створена професіоналами. Серед проектів, які виконали наші фахівці, найрізноманітніші: проектування та запуск нових заводів «під ключ», модернізація ліній розливу, поставки обладнання для виноробів, а також безліч невеликих, але не менш важливих, проектів.

Принципи роботи нашої компанії

  • Довгострокове співробітництво з клієнтами. Саме така співпраця принесе обопільну вигоду кожної зі сторін: ми з кожним роком все краще дізнаємося підприємство і напрямок його розвитку. Питання, на які раніше йшли дні і тижні на узгодження, вирішуються в десятки разів швидше. Також, довгострокове співробітництво дозволяє на великі контракти надавати знижки.
  • Повний сервіс. Ми поставляємо досить складне устаткування. Повний сервіс – обов’язкова складова, без якого неможливо якісне виконання проекту. Своїм клієнтам ми надаємо повний спектр послуг: доставку і митне оформлення обладнання, сертифікацію, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне обслуговування, постачання запасних частин, переклад документації та навчання персоналу, консультативну підтримку.

    Задати питання

      Задати питання